ZWYCIĘSKA
- W WALCE O ZDROWIE
Zwycięska 41 to nowa placówka NZOZ Twój Lekarz dynamicznie
rozwijającego się ośrodka medycznego, który otacza opieką
niemal 30 tysięcy pacjentów w południowych dzielnicach Wrocławia
Zwycięska - usługi

ZWYCIĘSKA USŁUGI

NZOZ Twój Lekarz to zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniający holistyczną opiekę nad dorosłymi i dziećmi. Troska o zdrowie, to najważniejszy cel naszej pracy. Wiemy jak ważny jest szybki dostęp do lekarzy oraz badań diagnostycznych.

PODSTAWOWA OPIEKA
ZDROWOTNA

Więcej

OPIEKA
SPECJALISTYCZNA

Więcej

DIAGNOSTYKA OBRAZOWA
I LABORATORYJNA

Więcej
Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00 w przychodni Zwycięska 41 przyjmują lekarze pierwszego kontaktu, pediatrzy, interniści oraz specjaliści medycyny rodzinnej. Zostając pacjentem NZOZ Twój Lekarz dołączasz do grupy ludzi "dobrze zaopiekowanych" i możesz korzystać ze wszystkich placówek naszej sieci.
NZOZ Twój Lekarz zapewnia szeroki zakres komercyjnych usług medycznych obejmujących konsultacje specjalistów, diagnostykę i zabiegi. Specjalistyczne usługi finansowane przez NFZ dostępne są w innych placówkach zakładu.
Precyzyjna diagnostyka to warunek skutecznego leczenia. Przychodnia Zwycięska 41 dysponuje nowoczesnym sprzętem do ultrasonografii, endoskopii laryngologicznej, diagnostyki okulistycznej i spirometrii. Tuż obok jest też punkt pobrań współpracującej z nami firmy Diagnostyka.

ZWYCIĘSKA DLA PACJENTA

Ochrona zdrowia to coś więcej niż konsutalcje lekarskie, badania i zabiegi. To codzienna opieka, którą nasz zespół otacza pacjentów zgłaszających się po pomoc. Infolinia, rejestracja online, powiadomienia o zbliżających się terminach wizyt, a przede wszystkim życzliwy personel w nowoczesnej przychodni - to standardy obowiązujące w NZOZ Twój Lekarz.

Dla pacjenta

JAK ZOSTAĆ PACJENTEM

Bez długich kolejek, stresu i zbędnych formalności Pacjentem NZOZ Twój Lekarz zostajesz w chwili zgłoszenia się do rejestracji. Możesz korzystać z komercyjnych usług medycznych, albo złożyć deklarację i mieć dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej refundowanej przez NFZ.

Zostań pacjentem

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ
 DO BADAŃ

PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ

Przygotowanie do badań
ul. Zwycięska 41
53-033 Wrocław
tel. 71 3111236