O nas

NZOZ „Twój Lekarz” to sieć nowoczesnych placówek medycznych. Od 2003 roku świadczymy usługi medyczne na terenie gminy Kobierzyce i we Wrocławiu, docierając z nimi jak najbliżej pacjentów. Obecnie prowadzimy 8 przychodni, obejmując opieką zdrowotną blisko 24 tys. pacjentów.

W ośrodkach NZOZ „Twój Lekarz” przyjmuje wykwalifikowany, troskliwy personel medyczny: lekarze POZ, lekarze specjaliści oraz pielęgniarki i położne. Nasi pacjenci oprócz podstawowej opieki zdrowotnej mają również dostęp do kilkudziesięciu specjalistów oraz szerokiej gamy badań diagnostycznych i zabiegów z zakresu rehabilitacji. Do dyspozycji rodziców oddajemy poradnie: pediatryczną oraz położnej POZ, zachęcamy również do korzystania z zajęć w Szkole Rodzenia, prowadzonych przez specjalistkę z wieloletnim doświadczeniem. Natomiast dla przedsiębiorców i pracowników oferujemy badania z zakresu medycyny pracy.

Placówki NZOZ „Twój Lekarz” świadczą bezpłatne usługi medyczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz odpłatnie – według życzenia naszych pacjentów i zgodnie z obowiązującym w ośrodkach cennikiem.

Aby maksymalnie ułatwić pacjentom kontakt i korzystanie z naszej oferty, uruchomiliśmy rejestrację telefoniczną obsługiwaną przez kilkuosobowy zespół (call center). Każda osoba dzwoniąca na numer 71 311 12 36 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00 może liczyć na szybki kontakt oraz ustalenie terminu wizyty. Zapraszamy też do korzystania z rejestracji online.