Zmiany na lepsze. Jaki był 2018 rok?

Zmiany na lepsze. Jaki był 2018 rok? NZOZ "Twój Lekarz" 03.01.2019 15:57

3 nowe poradnie i 3,7 tys. nowych pacjentów! Jubileuszowy rok był bardzo udany dla pacjentów i pracowników NZOZ „Twój Lekarz”. Zmienialiśmy się dla Was, aby jeszcze lepiej i skuteczniej leczyć, edukować i promować zdrowy styl życia.

Witamy w Nowym Roku, w którym życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności. Oby rok 2019 był równie udany i obfity w sukcesy, jak znakomity rok 2018, w którym NZOZ „Twój Lekarz” świętował 15-lecie działalności. Ostatnie miesiące przyniosły zmiany i udogodnienia, które znacznie poprawiły jakość świadczonych przez nas usług, a jednocześnie zadowolenie i komfort naszych pacjentów:

  • otworzyliśmy 3 nowe poradnie: diabetologiczną, kardiologiczną i akupunktury;
  • zatrudniliśmy 25 nowych pracowników, którzy codziennie dbają o zdrowie pacjentów;
  • przyjęliśmy 3,7 tys. deklaracji od nowych pacjentów.

To jeszcze nie wszystkie zmiany, które z myślą o Was udało się wprowadzić w minionym roku. Warto wspomnieć o przebudowie rejestracji w przychodni przy ul. Skarbowców we Wrocławiu czy nowych monitorach informacyjnych w naszych ośrodkach. Pojawiły się nowe druki i ulotki, ujednoliciliśmy materiały promocyjne, z których dowiadujecie się o naszych usługach. Rok 2018 miał swojego superbohatera w barwach Twojego Lekarza. To oczywiście nie kto inny jak Super Lekarz, który u boku naszych pracowników pojawiał się m.in. w zaprzyjaźnionych przedszkolach i na dożynkach gminnych w Kobierzycach.