Zespół

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników: znakomitych lekarzy oraz profesjonalnego personelu pomocniczego. Każdy z nas pracuje z pasją, a wysoki poziom medyczny i dobro pacjenta stanowią dla nas priorytet. W NZOZ „Twój Lekarz” każdego dnia staramy się zapewniać pacjentom zarówno najwyższej jakości leczenie, jak i psychiczne wsparcie w trudnym czasie, jakim może być choroba. Przyjmujemy w ośmiu placówkach i gwarantujemy dostęp do kilkudziesięciu specjalistów oraz szerokiej gamy badań diagnostycznych i zabiegów z zakresu rehabilitacji.

Zespołem NZOZ „Twój Lekarz” kierują:

  • Mariola Madler-Litera

Współzałożycielka i współwłaścicielka NZOZ „Twój Lekarz”. Z pochodzenia łodzianka, medycynę studiowała w Szeged (na Węgrzech) oraz we Wrocławiu. W 1997 r. została absolwentką Akademii Medycznej. Od 2001 r. specjalista medycyny rodzinnej. Ukończyła również studia podyplomowe z zarządzania w służbie zdrowia. Karierę zawodową rozpoczynała w Poliklinice MSWiA we Wrocławiu.

  • Aleksandra Olender-Chlebik

Współzałożycielka i współwłaścicielka NZOZ „Twój Lekarz”. Z pochodzenia legniczanka, najpierw studiowała na Pomorskiej Akademii Medycznej, a następnie na Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2001 r. zrobiła specjalizację z medycyny rodzinnej. Przed zaangażowaniem się w działalność „Twojego Lekarza” pracowała jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni Pulsantis oraz w Poliklinice MSWiA we Wrocławiu.