Dolnośląski Hipokrates 2018 – głosuj na nas!

Dolnośląski Hipokrates 2018 – głosuj na nas! NZOZ "Twój Lekarz" 08.10.2018 09:49

Aż siedmiu naszych lekarzy, pielęgniarka i położna w plebiscycie DOLNOŚLĄSKI HIPOKRATES 2018. Gratulujemy i trzymamy kciuki za zwycięstwo! Głosowanie w I etapie trwa do 17 października.

W tegorocznej edycji plebiscytu DOLNOŚLĄSKI HIPOKRATES 2018 wezmą udział:

• Renata Góral (lekarz rodzinny)
• Izabela Ksyta (położna)
• Izabela Mader-Wołyńska (pediatra)
• Aleksandra Olender-Chlebik (lekarz rodzinny)
• Marcin Roszkowski (lekarz rodzinny)
• Luise Tyl-Piwkowska (pediatra)
• Agnieszka Zarankiewicz (pielęgniarka)
• Tomasz Góral (ortopeda)
• Agnieszka Gładysz (stomatolog)

Celem zorganizowanego przez Gazetę Wrocławską plebiscytu jest wyłonienie najlepszych lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i placówek medycznych w województwie dolnośląskim. Kandydatów zgłaszają czytelnicy i to oni oddają na nich głosy. – Ten plebiscyt to doskonała okazja do podziękowania tym, którzy na co dzień poświęcają wiele, aby ratować nasze życie i zdrowie” – mówią organizatorzy.

Żeby oddać głos, trzeba wejść na stronę Gazety Wrocławskiej, odnaleźć swojego kandydata, a następnie wybrać metodę głosowania: SMS lub tzw. klik.

I etap głosowania na kandydatów zgłoszonych w kategoriach powiatowych będzie trwał do 17 października. Do II etapu – wojewódzkiego – zostaną zakwalifikowani ci, którzy uzyskają największą liczbę punktów w swoim powiecie (głosowanie trwa od 19 do 26 października). Równolegle trwa głosowanie na kandydatów zgłoszonych wyłącznie w kategoriach wojewódzkich – tutaj uczestniczy dr Tomasz Góral. Plebiscyt zakończy się w piątek, 26 października o godz. 21.00. Zwycięzcy otrzymają prestiżowe tytuły i statuetki, które zostaną wręczone na uroczystej gali we Wrocławiu.

Warto przypomnieć, że w ubiegłorocznej edycji plebiscytu jeden z tegorocznych kandydatów, Tomasz Góral, został uznany przez pacjentów za najlepszego ortopedę na Dolnym Śląsku. Wiele głosów zebrali również inni nasi lekarze: lek. med. Renata Góral (lekarz rodzinny), lek. med. Monika Junuzovska-Fałat (lekarz rodzinny), mgr Elżbieta Lech (położna), lek. med. Louise Tyl-Piwkowska (pediatra) i lek. med. Cezary Czekalski (chirurg), natomiast sieć przychodni NZOZ „Twój Lekarz” znalazła się w pierwszej dziesiątce kategorii Przychodnia Roku.