NZOZ „Twój Lekarz” w „Gazecie Sąsiedzkiej”

NZOZ „Twój Lekarz” w „Gazecie Sąsiedzkiej” NZOZ "Twój Lekarz" 27.03.2018 11:16

Jesteśmy z Wami po sąsiedzku. A „Gazeta Sąsiedzka” postanowiła to opisać. W najnowszym numerze znajdziecie artykuł poświęcony sieci naszych przychodni. Zapraszamy do lektury!

Z okładki Gazety Sąsiedzkiej dostępnej na terenie Partynic, Ołtaszyna, Wysokiej i Kobierzyc, spogląda na czytelników maskotka Twojego Lekarza – Super Lekarz. Zaprasza on do zapoznania się z artykułem, z którego można się dowiedzieć więcej o naszej sieci i jej działalności.

W naszych pacjentach widzimy osoby potrzebujące zrozumienia i indywidualnego podejścia – mówi Aleksandra Olender-Chlebik, lekarz rodzinny i współzałożycielka sieci sąsiedzkich placówek medycznych NZOZ „Twój Lekarz”. – Działamy w ich najbliższym sąsiedztwie. W ten sposób dajemy komfort i poczucie bezpieczeństwa – dodaje.

W artykule przedstawiono usługi, z jakich mogą korzystać nasi pacjenci, poradnie, jakie im udostępniamy i nowoczesny sprzęt, w jaki wyposażone są nasze ośrodki.
Najnowszy numer „Gazety Sąsiedzkiej” jest dostępny bezpłatnie w naszych poradniach oraz w wielu miejscach partnerskich czasopisma na terenie gminy Kobierzyce.