Nowość: zabiegi akupunktury

Nowość: zabiegi akupunktury NZOZ "Twój Lekarz" 13.11.2018 14:42

Od 17 listopada można rejestrować się do poradni leczenia bólu w Bielanach Wrocławskich na zabiegi akupunktury, których udzieli dr n. med. lek. Anna Jankowiak.

Ta tradycyjna metoda leczenia wywodzi się z Dalekiego Wschodu i na świecie jest stosowana od przeszło 5 tysięcy lat. Obecnie przeżywa renesans. Wykorzystują ją lekarze w całej Europie. Polega na stymulowaniu miejsc na skórze lub tkance podskórnej igłami. Z akupunktury skorzystacie w naszej przychodni w Bielanach Wrocławskich (przy ul. Wrocławskiej 24a/1). Zapisy od 17 listopada pod nr. telefonu: 71 334 39 94 lub 71 311 12 36.

Skuteczność akupunktury jest potwierdzona wynikami badań naukowych. W jakich chorobach i schorzeniach pomagają igły? Leczy się nimi bóle kręgosłupa, mięśni i stawów, rwę kulszową, RZS, bóle głowy, migreny, szumy uszne, zapalenie i ból zatok, alergie, katar sienny, choroby skóry czy zaburzenia odżywiania. Akupunktura relaksuje, zmniejsza stres, a nawet pomaga walczyć z otyłością i nałogami.

W przychodniach NZOZ „Twój Lekarz” przy pomocy igieł leczy anestezjolog, dr n. med. lek. Anna Jankowiak, która tajniki tej metody zgłębiała w Niemczech. Do poradni leczenia bólu zaprasza pacjentów w każdym wieku. Pierwsza wizyta trwa od 30 do 40 min. Kolejne zabiegi – od 15 do 30 min., w zależności od rodzaju schorzenia.