Gastrolog

Gastroenterolog (lub prościej - gastrolog) to specjalista zajmujący się diagnostyką i leczeniem schorzeń przewodu pokarmowego. Prowadzi ambulatoryjne konsultacje z zakresu chorób przełyku, żołądka, jelit, wątroby i trzustki.  Do skorzystania z konsultacji lekarza gastrologa powinny skłonić nas takie dolegliwości jak zgaga, nudności, wymioty, bóle brzucha, ale także częste zaparcia, biegunka, czy obecność krwi w stolcu. Badania diagnostyczne, które może nam zlecić gastrolog, to m.in. kolonoskopia, gastroskopia oraz USG jamy brzusznej. W ofercie poradni gastrologicznej przyjmującej pacjentów z miasta Wrocław i gminy Kobierzyce znajdują się konsultacje specjalistyczne i leczenie chorób przewodu pokarmowego:

  • przełyku (choroba refluksowa, zgaga),
  • żołądka i dwunastnicy (choroba wrzodowa, polipy, zapalenie żołądka),
  • wątroby, trzustki i dróg żółciowych (zapalenie trzustki, zapalenie wątroby, kamica żółciowa)
  • jelita cienkiego i grubego ( zespół jelita drażliwego, choroba uchyłkowa jelita, polipy)
  • diagnostyka bólów brzucha, którą zleca lekarz gastrolog.
 

W ramach NZOZ ‘Twój Lekarz” specjalista gastrolog przyjmuje w poradni gastologicznej znajdującej się tuż koło miasta Wrocław, z wygodnym dojazdem nie tylko z południowych dzielnic miasta.  Na wizytę można umówić się poprzez rejestrację internetową albo telefonicznie.

Lekarz prowadzący: Karol Kowalski -  specjalista gastroenterolog w trakcie specjalizacji , gastrolog Wrocław
Finansowanie: Konsultacje prywatne.
Skierowanie: Nie obowiązuje.
Placówki przyjęć: Poradnia gastrologiczna    Bielany Wrocławskie, ul. Wrocławska 24a/1, tel. 71 334 39 94
Gastrolog Wrocław (Bielany Wrocławskie). Oprócz specjalisty gastrologa w placówkach NZOZ „Twój Lekarz” pod Wrocławiem przyjmuje również kilkudziesięciu lekarzy innych specjalności. Zapisz się do endokrynologa.