Endokrynolog

Poradnia endokrynologiczna Twój Lekarz. Endokrynolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób związanych z gospodarką hormonalną organizmu i zaburzeniami wydzielania hormonów. Należą do nich m.in. choroby tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej,  gonad (jąder i jajników),  a także otyłość.  Kiedy warto skorzystać z konsultacji lekarza endokrynologa? Nieprawidłowe funkcjonowanie gruczołów wydzielania wewnętrznego może objawiać się m.in. nadmierną pobudliwością nerwową, labilnym nastrojem, kłopotami ze snem, kołataniem serca i potliwością, poczuciem zmęczenia, nadmiernym owłosieniem u kobiet, utratą libido. Endokrynolog służy także wsparciem w przypadku niepokojących objawów związanych z rozwojem dziecka, m.in.: zaburzeniami wzrostu albo proporcji ciała, przedwczesnym czy opóźnionym dojrzewaniem lub problemami z otyłością. W ofercie poradni endokrynologicznej przyjmującej pacjentów z miasta Wrocław i gminy Kobierzyce znajdują się:

  • konsultacje specjalistyczne,
  • diagnostyka i terapia chorób endokrynologicznych,
  • rozpoznanie i leczenie osteoporozy,
  • badania USG.
Specjalista endokrynolog przyjmuje w poradni znajdującej się tuż koło miasta Wrocław, z wygodnym dojazdem nie tylko z południowych dzielnic miasta.  Na wizytę można umówić się poprzez rejestrację internetową albo telefonicznie.
Lekarz prowadzący: Dr nauk medycznych Lidia Kostecka - specjalista endokrynolog Wrocław, specjalista pediatra
Dr nauk medycznych Barbara Stachowska - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista endokrynolog
Finansowanie: Konsultacje prywatne.
Skierowanie: Nie obowiązuje.
Placówki przyjęć: Poradnia endokrynologiczna   Bielany Wrocławskie, ul. Wrocławska 24a/1 tel. 71 334 39 94
Endokrynolog Wrocław (Bielany Wrocławskie). Oprócz specjalisty endokrynologa w placówkach NZOZ „Twój Lekarz” pod Wrocławiem przyjmuje również  kilkudziesięciu lekarzy innych specjalności. Zapisz się do laryngologa.