Dr Tomasz Góral najlepszym ortopedą na Dolnym Śląsku!

Dr Tomasz Góral najlepszym ortopedą na Dolnym Śląsku! NZOZ "Twój Lekarz" 30.10.2018 14:38

Dzięki Państwa głosom  lek. med. Tomasz Góral zwyciężył w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates 2018 i po raz drugi został uznany za najlepszego ortopedę na Dolnym Śląsku!  Gratulujemy!

Celem zorganizowanego przez „Gazetę Wrocławską” plebiscytu Dolnośląski Hipokrates 2018 było wyłonienie najlepszych lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i placówek medycznych w województwie dolnośląskim. Kandydatów zgłaszali sami pacjenci i to właśnie oni oddawali na nich głosy.

Rozpiera nas duma: zgłosiliście Państwo do konkursu aż dziewięciu naszych pracowników. Bardzo dziękujemy! Najwięcej głosów oddaliście Państwo na lek. med. Tomasza Górala, który dzięki temu zwyciężył w kategorii Ortopeda Roku. Warto przypomnieć, że za najlepszego ortopedę na Dolnym Śląsku został uznany już po raz drugi z rzędu. Jest zawodowym żołnierzem, podpułkownikiem i  pracuje także w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym przy ul. Weigla we Wrocławiu.  Tomasz Góral jest wielkim zwolennikiem aktywnego trybu życia, który zaleca swoim pacjentom. Sam jeździ na nartach, snowboardzie i rowerze oraz uprawia crossfit.

Wśród finalistów plebiscytu znalazła się także lek. med. Aleksandra Olender-Chlebik, specjalistka medycyny rodzinnej oraz bardzo lubiana przez pacjentów współzałożycielka sieci przychodni NZOZ „Twój Lekarz”. Do ścisłego finału weszła również Agnieszka Zarankiewicz, pielęgniarka z sercem na dłoni i ogromnym doświadczeniem, która wie wszystko, co dotyczy szczepień i odczulania.

Gratulujemy zwycięzcy i wszystkim nominowanym, a Państwu dziękujemy za każdy oddany głos!