Hipokrates 2018: głosuj na naszych finalistów!

Hipokrates 2018: głosuj na naszych finalistów! NZOZ "Twój Lekarz" 24.10.2018 08:29

Jeszcze do 26 października można oddać głos na Dolnośląskiego Hipokratesa 2018 roku. W drugim etapie plebiscytu  „Gazety Wrocławskiej”  bierze udział aż trzech naszych pracowników!

Dzięki Państwa głosom w finale plebiscytu „Gazety Wrocławskiej” na najlepszych pracowników służby zdrowia (lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów) i placówek medycznych w województwie dolnośląskim, znalazło się aż troje naszych ekspertów: lekarze Aleksandra Olender-Chlebik,  lekarz rodzinny  i współzałożycielka NZOZ „Twój Lekarz”, Tomasz Góral, ortopeda oraz Agnieszka Zarankiewicz, pielęgniarka.

Finalistom gratulujemy, a Państwu dziękujemy za każdy oddany glos i zachęcamy do dalszego głosowania. Można to zrobić wysyłając SMS na numer 72355 lub za pośrednictwem strony „Gazety Wrocławskiej” przez tzw. klik.

Aleksandra Olender

Tomasz Góral 

Agnieszka Zarankiewicz

Głosowanie trwa do 26 października do godziny 21.00 Zwycięzcy otrzymają prestiżowe tytuły i statuetki, które zostaną wręczone na uroczystej gali we Wrocławiu. Jak  podkreślają organizatorzy: „ten plebiscyt to doskonała okazja do podziękowania tym, którzy na co dzień poświęcają wiele, aby ratować nasze życie i zdrowie”.