Wszystko, co powinni wiedzieć przyszli rodzice. Bezpłatna szkoła rodzenia

Wszystko, co powinni wiedzieć przyszli rodzice. Bezpłatna szkoła rodzenia NZOZ "Twój Lekarz" 04.10.2017 10:42

Jak przygotować się do porodu, opiekować noworodkiem, prawidłowo karmić piersią? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można poznać w ramach bezpłatnej szkoły rodzenia NZOZ „Twój Lekarz”. Zajęcia ruszają 8 listopada w poradni przy ul. Kunickiego.

Szkoła rodzenia stanowi odpowiedź na wątpliwości przyszłych rodziców, związane nie tylko z samym przyjścia na świat dziecka, ale również z pielęgnacją noworodka czy dbaniem o dobre samopoczucie i emocje całej rodziny. To szansa na świadome przygotowanie się do porodu oraz na pogłębienie relacji z dzieckiem.

Bezpłatny cykl 11 zajęć rozpocznie się już 8 listopada. Zajęcia odbędą się w placówce NZOZ „Twój Lekarz” przy ul. Kunickiego 37a we Wrocławiu. Poprowadzi je położna Elżbieta Lech – specjalistka z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca Certyfikat Międzynarodowego Dyplomowanego Konsultanta Laktacyjnego.

Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mail biuro@twojlekarz.net lub przez stronę internetową NZOZ „Twój Lekarz”. Istnieje możliwość uczestnictwa w pojedynczych zajęciach szkoły rodzenia.