Pamiętajmy o naszych Babciach i Dziadkach – nie tylko od święta!

Pamiętajmy o naszych Babciach i Dziadkach – nie tylko od święta! NZOZ "Twój Lekarz" 19.01.2018 10:41

Pragniemy złożyć najlepsze życzenia i wyrazy wdzięczności najwspanialszym osobom na świecie – wszystkim Babciom i Dziadkom. Życzymy Wam zdrowia, dumy ze swoich wnuków, a także wielu powodów do uśmiechu, nie tylko w tym wyjątkowym czasie.

Składając życzenia babci czy dziadkowi, zachęcamy do pytania ich o zdrowie, przypominanie o regularnym przyjmowaniu leków i kontrolowaniu ciśnienia tętniczego. Poza tym aktywny senior to zdrowy senior, dlatego warto organizować bliskim czas na świeżym powietrzu – zabierać ich na spacery czy przejażdżki rowerowe.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka chcemy poświęcić im więcej uwagi. W najbliższym tygodniu spodziewajcie się dodatkowych porad na naszym Facebooku – specjalnie dla nich!

Jednocześnie – w razie wątpliwości zdrowotnych – polecamy konsultacje zdrowotne u jednego z naszych lekarzy. Na wizytę można się umówić w wybranej placówce NZOZ „Twój Lekarz”. Nasza strona internetowa pozwala sprawdzić, która znajduje się najbliżej. Rejestracja odbywa się pod numerem telefonu 71 311 12 36 oraz on-line.